Amine Gülşe Kimdir – Resimleri

  • admin

Doğum Tarihi: 30 Nisan 1993
Doğum Yeri: Göteborg / İsveç
Burcu: Boğa
Boyu: 1.78
Kilosu: 54
Göz Rengi: Yeşil

Amine Gülşe Kimdir
Amine Gülşe 7

Show TV ekranında yayınlanan Asla Vazgeçmem dizisinde oynayan Amine Gülşe 1993 İsveç doğumlu. İsveç’te doğup büyüyen Amine Gülşe düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çekiyor. 22 yaşında olan Amine Gülşe fotomodellik yapıyor.

Asla Vazgeçmem dizisinin yıldızı Amine Gülşe herkes tarafından merak ediliyor. Asla Vazgeçmem dizinin başrol oyuncusu Amine Gülşe 1993 İsveç doğumlu. 1.78 boyunda olan Türkiye güzeli Amine Gülşe oynadığı dizi için kilo vermeye başlayacak. Amine Gülşe hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle.

2014 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında birinci olan Amine Gülşe yeni başlayan Asla Vazgeçmem dizisinde oynuyor. Güzelliği ile dikkat çeken Amine Gülşe 1993 İsveç doğumlu. 22 yaşında olan Amine Gülşe iyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilmektedir. Amine Gülşe hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında.

Amine Gülşe Türk kökenli, İsveç vatandaşı profesyonel model. 2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve Elidor sponsorluğunda yayınlanan ve finali İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilmektedir. International High School Of The Gothenburg Regione mezunu olan Gülşe üniversite eğitimi almak da istemektedir. 1.78 boyunda ve 55 kg olan tescilli güzel 90-62-92 vücut ölçülerine sahiptir.

Amine Gülşe Resimleri

Amine-Gülse-

Amine-Gülse

amine-gulse-resimleri

amine-gulse-kimdir-

amine-gulse-kimdir

amine-gulse-2

Amine Gülşe resimleri 4

Amine Gülşe Resimleri

Amine Gülşe

amine-gulse

amine-gulse-

amine-gulse-1

Amine Gülşe Resimleri 3

Amine Gülşe Resimleri 2

Amine Gülşe Resimleri 1