Adalet Bakanlığı Şikayet Hattı Telefonu Nedir – Şikayet Hattı Sitesi

Adalet Bakanlığı Şikayet Hattı Telefonu

Adalet Bakanlığı Şikayet Hattı Telefonu Nedir – Şikayet Hattı Sitesi – Adalet Bakanlığı şikayet telefon numarasını sizler ile paylaşarak şikayet hattı sitesi üzerinden de şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Adalet bakanlığı, ülke vatandaşlarına hizmet veren bir devlet kurumudur. Kurum içerisinde yaşanan kötü olayları bildirebilmek amacıyla Adalet bakanlığı şikayet hattı kurulmuştur. Vatandaşların Adalet Bakanlığı şikayet konularını dile getirebilmeleri için devlet memurları mesai saatleri arasında çalışmaktadır. Bakanlıkta yaşanan istenmeyen olaylara karşın sizde hakkınızı sonuna kadar arayabilir hatta, adalet bakanlığı şikayet telefon numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede milyonlarca sorunu olan kişilerin rahatlıkla sorunlarının şikayetlerinin ve ihbarlarının çözümü amaçlanmıştır. Burada Adalet bakanlığı iletişim numaraları genel santralden ve fax numarasından oluşmaktadır.

Adalet Bakanlığı Şikayet Telefon Numarası

Adalet Bakanlığı Şikayet Hattı Telefon : 90 (0312) 417 77 70
Adalet Bakanlığı Şikayet Faks : 90 (0312) 419 33 70
Adalet Bakanlığı Şikayet E-Posta : info@adalet.gov.tr

Adalet Bakanlığı Şikayet Sitesi

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı şikayet sitesi, http://www.adalet.gov.tr/ olarak ana site olarak hizmet vermektedir. Site üzerinde yer alan İletişim, E-posta ve diğer bölümleri kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede şikayetlerinize yönelik adalet bakanlığı şikayet sitesine rahatça ulaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Şikayet Dilekçe Örneği

Adalet bakanlığı şikayet için dilekçe örneği konusunda şikayet dilekçesi nasıl hazırlanır, dilekçe de ne gibi konular yer almaktadır? Sorularınızın yanıtını vermekteyiz.

Adalet Bakanlığı Dolandırıcılık Nedeni İle Şikayet Dilekçesi
Adalet Bakanlığı Hakaret ve Sövme Suçundan Dolayı Şikayet Dilekçe Örneği
Adalet Bakanlığı Kız Kaçırma Alıkoyma ve Kızlık Bozma Suçundan Dolayı Şikayet Dilekçe Örneği
Adalet Bakanlığı İcra Hukuk Mahkemesine Şikayet Dilekçe Örneği

Adalet Bakanlığı Savcılığa Şikayet Dilekçe Örneği