Açık Öğretim Lise Sınav Tarihleri 2017 1. Dönem – AÖL Sınav Tarihleri

Açık Öğretim Lise Sınav Tarihleri

Açık Öğretim Lise Sınav Tarihleri 2017 1. Dönem – AÖL Sınav Tarihleri – Milyonlarca kişinin dışardan okuğu Açık Öğretim Lise Sınav Tarihleri açıklandı.

Açık Öğretim Lise sınav tarihleri, 9 ve 10 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerlerini açıklamıştı. Sınava çok yakın saatler kala öğrenciler son hazırlıklarını yaparken bir yandan da Açık Öğretim Lise sınav giriş yerleri ekranını sorgulamaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın İnternet sayfası olan aol.meb.gov.tr adresinden erişime açılan Açık Öğretim Lise sınav yerleri bu yazımız altından kolaylıkla öğrenilebiliyor.

AÖL Sınav Giriş Belgesi Çıkartma Linki : http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx

Açık Lise Sınav Tarihleri

Açık Lise Sınav Tarihleri

Açık Öğretim Lise Sınav Tarihleri 2017 1. Dönem

2017 yılının soğuk aylarından biri olan Ekim ayında yapılan sınavlar sonrası yeni kayıt işlemlerinin de bitirilmesinin ardından Açık Öğretim Lisesi 2017—2018 eğitim öğretim yılı 1. Dönem sınavlarının 9-10 Aralık 2017 tarihlerinde yapılacağı haberi verildi.

Aol Sınav Tarihleri

Aol Sınav Tarihleri

AÖL Sınav Tarihleri

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her sene genel olarak Ekim aylarında yapmış olduğu 1. Dönem sınavları bu dönemde Ekim ayının 9uncu ve 10’nuncu gününde yapılacak.

MEB AÖL Sınav Açıklaması

Meb Aol Resmi Açıklaması

Meb Aol Resmi Açıklaması

“9 – 10 ARALIK 2017 TARİHİNDE KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİNDE YAPILACAK OLAN AÇIK ÖĞRETİM LİSELERİ (AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ, MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ, AÇIK ÖĞRETİM İMAM HATİP LİSESİ) 2017/1.DÖNEM SINAVI 1. OTURUM SAAT 8.30 DA,  2. OTURUM SAAT 13.00 DE BAŞLAYACAKTIR. 10 ARALIK PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN 3. OTURUM SAAT 8.30 DA BAŞLAYACAKTIR. ”

“ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ”