5 Kadın, James Franco u taciz ile suçladı – TREND SOKAK
arama

5 Kadın, James Franco u taciz ile suçladı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Beş kadın Perşembe günü Los Angeles Times tarafından yayınlanan bir raporda James Franco’yu cinsel olarak uygunsuz veya sömürücü davranıştan dolayı suçlamak için öne çıktı.

Dört kadın da, geçen sonbaharda aniden kapatılan Franco’s Studio 4’e katılan Sarah Tither-Kaplan’ın da bulunduğu Franco’s eski oyunculuk öğrencileri idi. Tither-Kaplan, bir fahişe olarak yayımlanmamış bir film olan “The Long Home” da rol aldığını ve diğer kadınlarla birlikte, Franco’nun sözlü ifadeyi simüle ettiği “ordu” gösteren bir “ikramiye” sahnesinde görünmesini istedi. kadınlardaki seks.

Ancak, Tither-Kaplan, her seferinde, Franco, oral seks simüle etmeden önce kadın vajinalarını örten plastik koruyucuyu çıkardığını söyledi. Sürgünlere katılan bir başka oyuncu Tither-Kaplan’ın Times’a olan hesabını doğruladı.

Tied-Kaplan, “Kafamın içine çabucak buldum, tamam, bu adamın hayır demediğini” söylediler.

“The Long Home” un yönetmenliğini yöneten Cynthia Huffman, yaptığı bir açıklamada “Sarah’nın kendisinin yaptığı gibi hissetmesi çok kötü hissediyorum. O bizim kampımızın bir parçası! Tüm aktrisler vaktinden önce çıplaklık sahnelerinin farkındaydı. Şahsen, bütün oyuncuların sürekli olarak iyi ve rahat olduklarından emin olmak için kontrol ettim. Onlarla birkaç kez konuştum ve rahatsız olup olmadıklarını söyledim ya da derhal bana gelmekten hoşlanmadığımı ve onunla ilgilenileceğini söyledim. Herhangi bir şikayet almadım ”

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu