arama

25.11.2018 Hadi ipucu ve joker

25.11.2018 hadi joker kod
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Dün oynanamayan Hadi yarışmasının ardından bugünkü yarışmayı beklerken her zaman olduğu gibi bugünde ipucu bilgisini sizlere aktaracağız. Ama ipucunun ne olduğunu söylemeden önce yarışmadan sonra hergün hadi soru ve cevaplarını yine burada paylaşağımızı hatırlatmak isterim.

Bugün 20:30’da başlayacak olan yarışmanın ödülü 30.000 lira olması bekleniyor. Dünden kalan bütçe yine bu yarışmaya aktarılması olası.

Gelelim günün ipucu bilgisine, henüz açıklanmadı yarışmaya az dakikalar kala yayınlayacağız siteyi favorilerinize ekleyerek kısa yoldan haberdar olabilirsiniz.

BUGÜNÜN JOKER KODU : U69UTT

Kısa sürede tükenen jokere yetişemeyen arkadaşlar ipucu için takipte kalmalılar. ipucu açıklanır açıklanmaz hemen aktaracağız.

elon musk hadi ipucu

elon musk hadi ipucu

Yarışması’yla 20.30’da!
Ödül 30.000 TL 🤩
Kısa zaman önce Elon Musk’ın kırmızı spor bir otomobili uzaya gönderişini hepimiz heyecanla izledik. Bugünkü ipucumuz bu önemli olaydan geliyor. 🚀 Tesla’nın içinde uzaya bir de gizli bir mesaj gönderildi. 🤫 Bu mesajı içinde barındıran ve milyarlarca yıl bozulmadan kendini koruyabilen bu depolama cihazının adını biliyor musunuz?

 

Musk’ın, Mars’a gönderdiği Tesla Roadster’la birlikte minik bir şeyi daha uzaya yolladığı ortaya çıktı. Arch ismini taşıyan bu cihaz oldukça kıymetli bilgileri barındırıyor.

etiketlerETİKETLER
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ