arama

22.11.2018 Hadi Joker ve ipucu nedir?

hadi ipucu panda
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

12:30 ve 20:30 saatlerinde yayınlanacak olan canlı yarışmanın ipucu ve joker bilgisini hergün sizlere buradan aktarıyoruz. Bugünün ipucuna geçmeden önce dün oynanan yarışmadaki arkadaşları tebrik etmek gerekli. Ayrıca yarışmaya renk katan Oğuzhan Uğur’a da teşekkür ederiz. Zorlu çarşambanın ardından perşembe oyunlarına geçelim.

Bugünün ilk oyununun ipucu nedir? Henüz açıklanmayan bu sır yarın sabah 10:00 gibi sizlere aktarmış olacağız. Makalenin güncellenmesiyle bu bilgiyi sizlere aktarmış olacağız. Bu sırada dün oynanan oyunun sorularına ve cevaplarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hadi bugün 12.30’da!
Film festivallerini takip edenler burada mı?🤔 İpucumuz ünlü bir film festivalinden geliyor. Büyük ödülü “Altın Ayı” olan film festivali hangi şehirde düzenlenmektedir? 🎬 Bu şehir ayrıca Almanya’nın başkenti!

Cevap – Berlin

Altın Ayı Ödülü Berlin

Altın Ayı Ödülü Berlin

 

Altın Ayı ödülü nedir?

Altın Ayı, Berlin Uluslararası Film Festivali’nde en iyi film için verilen en yüksek ödüldür.

 

hadi GNÇ Özel Yarışması bu akşam 20.30’da!
Ödül 30.000 TL 🤩
1961’de kurulan Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) doğanın zarar görmesine engel olmayı ve verilen zararları onarmayı hedefleyen, uluslararası bir sivil toplum kuruluşu… 🌲🦌🐘🐅 Bugünkü ipucumuz bu kuruluşun logosundan geliyor. Bu logoda soyu tükenme tehlikesinde olan, çok sevimli bir hayvanın silüeti bulunuyor. 🐼☺️Ne olduğunu biliyor musunuz?

 

hadi ipucu panda

hadi ipucu panda