2018 Taşerona Kadro Haberleri – Taşerona Kadro Verilecek Mi

2018 Taşerona Kadro Haberleri

2018 Taşerona Kadro Haberleri – Taşerona Kadro Verilecek Mi – Yeni yıl olarak taşeron işçilere kadro haberleri konusunda tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Devlet altında çalışan taşeron işçilerin kadroya alınması konusunun ileriki günlerde mecliste olacağını habere veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra en son açıklama ilk olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan geldi. Bakan Sarıeroğlu taşerona kadro mesajı,

“Taşeron konusunda çok az zaman kaldı, Maliye Bakanlığıyla çok samimi bir çalışma yapıldı. Bizim içimize sindi. Yakın zamanda Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız açıklayacaktır” diyerek müjdeyi verdi.”

4 Aralık 2017 tarihinde yani bugün tam olarak saat 11:00’de yapılan Bakanlar Kurulu toplantısında taşeron işçiler gündeme gelecek. Yapılan son düzenlemenin yapıldığı taşeron işçilerle ilgili Bekir Bozdağ’dan açıklama yapılması bekleniyor.

Taşerona Kadro Verilecek Mi

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’DAN TAŞERON AÇIKLAMASI

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım taşeron açıklamasında, “Taşeron olarak çalışanların sorununu Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla hallediyoruz. Bir hafta içerisinde inşallah Meclise göndereceğiz.” dedi.

MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL’DAN TAŞERON AÇIKLAMASI

Maliye Bakanı Ağbal taşeron mesajı, taşeron düzenlemesinin yılbaşından önce çıkması için Hükümet olarak bir iradelerinin olduğunu belirterek, “Bu konuda da yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor.” diyerek sözlerini bitirdi.

Taşeron İşçi

Taşeron İşçi Kadro

Taşeron İşçi Kadro Ne Zaman