arama

2018 Sokak Modası Erkek Trendleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

 

Modanın yalnızca kadınlara özgü bir tabir olduğu erkeklerin sadece kendilerine yakışan kıyafetleri tercih ettikleri yıllar artık çok gerilerde kaldı. Günümüzde kişisel bakımına özen gösteren erkekler de modayı yakından takip ediyor; moda dergilerini karıştırarak, kendi stillerini yaratmanın peşinden gidiyor.

Son dönemlerde sokaklar bile moda tasarımcıları tarafından tasarlanan birbirinden şık kıyafetleri üzerinde taşıyan; seçkin ve karizmatik erkekler ile dolup taşıyor.

Peki; 2018 Erkek Modasına Hangi Trendler Yön Veriyor? Bu sezonun en gözde parçaları hangileri?

  • Camel Paltolar

Bu sezonun en hit rengi olarak kabul edilen nude tonlar; sadece bayan değil erkek modasına da yön veriyor. Özellikle her parça ile kolay bir şekilde uyum sergileyen camel renkli paltolar; erkeklerin sıra dışı bir görünüm elde etmelerine olanak tanıyor.

Gardırobunuzda hala camel renkli bir palto bulunmuyorsa; 2018 sonbahar-kış indirimleri hala devam ederken; palto indirimlerini yakından takip etmenizi öneriyoruz.

  • Balıkçı Yaka Kazaklar

Kadınların sonbahar-kış sezonunda vazgeçilmez parçaları arasında yer alan; özellikle topuz saçlar ile oldukça şık ve asil görünen balıkçı yaka kazaklar; erkek modası 2018 trendleri arasında yer bulan bir diğer akım.

Erkeklere feminen bir çizgi elde etme imkanı tanıyan; slim fit balıkçı yaka kazaklar; kırmızıdan maviye, yeşilden sarıya kadar uzanan oldukça geniş bir renk skalasından oluşuyor.

Vücut hatlarınızı tamamen ortaya çıkaran bu kazakları feminen bir tarz yakalayabilmek adına tercih edebilirsiniz.

  • Deri Pantolonlar

Deri pantolonların yalnızca kadınlara özgü bir tarz olduğunu düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz! Özellikle 2018 Londra Moda Haftası’nda vurgulanan deri pantolonlar; birçok markanın koleksiyonlarında çoktan yerini aldı bile.

Şık bir oversize kazak ile kombinleyebileceğiniz deri pantolonlar; sadece siyah rengiyle satışa sunulmuyor. Mavi, lacivert, bej gibi pek çok deri pantolona farklı markalarının vitrinlerinde rastlayabiliyorsunuz.