2016 Şifon Elbise Modelleri – TREND SOKAK
arama

2016 Şifon Elbise Modelleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Şifon Elbise Modelleri


Şifon elbiseler bayanların çok sevdiği ve kombinelerin de geniş yer verdikleri elbise modelleridir. Kumaşının görsel olarak güzelliği ve elbise de ki şıklığı ve zarifliği vücut hatlarıyla bütünleşmesi oldukça modern ve güzel bir hava vermektedir. Tasarımcılar bu yıl ki koleksiyonların da şifon elbise modellerine geniş yer vermişlerdir. Farklı model, renk ve kesimleriyle önlü tasarımcıların bu yılın tasarımlarında öne çıkan bazı modellerini inceledik.


Dize kadar uzun olan, uzun kollu ve sırt dekolteli şifon elbise modeli, farklı renkleri de olan modeli, en çok tercih edilen rengi siyah olan rengidir. Her yaşta bayanın giyebileceği kullanışlı günlük kombinler, ofis şıklığı ve şık bir çanta ve ayakkabı ile özel gece ve davetlerde giyebileceğiniz bir şifon elbise modelidir. şifon elbiseler farklı aksesuarlarla kombinizi tamamlayabilirsiniz.


Tül detaylı ve kuşaklı şifon elbise modeli, günlük kombinler de giyebileceğiniz kullanışlı bir şifon elbise modelidir. Diz üstü uzunluğu, kolları kısa ve elbisenin etek kısmında ki tül detayı uyum sağlamış. Genç kızlar ve orta yaş bayanların için uygun bir modeldir.


Elbisenin boyu uzun olan, derin önden derin yırtmaçlı, V kesimli derin göğüs dekolteli ve taş işlemeli parlak kemer detayı ile beyaz rengi uyumu ile ilkbahar ve yaz aylarında giyebileceğiniz şık ve özel bir elbise modelidir. Özel gece ve davetler için mükemmel bir seçim olacak şifon elbise modelidir.

2016 Şifon Elbise Modelleri Galeri

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu