2016 Gss – Genel Sağlık Sigortası Borcu Affı olacak mı

gss borcu, gss borcu affı, 2016 gss af çıkacak mı ?

2015 yılında Gss borçlarının silineceği müjdesini Ahmet Davutoğlu vermişti. Büyük bir çoğunluğu gençlerden oluşan gss borçları bulunan toplam kitle 5 milyon civarında. Toplam gss borç miktarı ise 9 milyar tl .

2016 Genel Sağlık Sigortası (GSS) Prim Borcu Affı

Ahmet Davutoğlu geçtiğimiz seçim beyannamesinde Gss borçlarının silineceğini açıklamıştı. Ancak şuanda bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Ahmet Davutoğlu’nun gençlere büyük önem verdiği aşikar anca gss konusunda bu kadar kişinin borcunun akıbetinin ne olacağı ile bir açıklama olmaması da oldukça düşündürücü.

GSS Yapılandırma Son Ödeme Tarihi

gss affı 2016

 

Gss borçları 5 milyon kişi ile direk ilgili bir konu. Gerek sosyal medya üzerinden gerek diğer mecralar ile gençler seslerini duyurmuşa benziyor. Ahmet Davutoğlu bu konuda çalıştıklarını daha önce söylemişti.

2016 GSS  Affı Ne Zaman ?

Bu konuda malesef resmi bir açıklama yok. Herkesin derdi haline gelen gss borçları konusunda çalışmaların hızlandırılacağı dile getirilmişti.

Gss Borcu Sildirme 2016

Öğrenci iseniz öğrenci belgeniz ile bir sgk kurumuna giderek borçlarını sildirebilirsiniz.

GSS prim borcu nasıl sildirilir , 2016 GSS prim borcu affı ve GSS hakkında sorularınızı yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 • Barış Ak
  2 sene önce

  Şu gss kadar saçma sistem olamaz. Ulan zaten param olsa özele giderim. çalışmayan adamdan para almak nedir ya, böyle bir sistem olmaz olamaz.

  Bir de borcu sanki başkası çıkartmış gibi seçimlerden sonra sileceklerini söylüyorlar. Zaten siz yaptınız kanunu ben mi yaptım da bunun vaadini veriyorsun !!!

  • Anonim
   1 sene önce

   aynen katılıyorum